آزادسازی مرحله ای تضامین فروش اقساطی

برای اولین بار آزادسازی سرمایه توقیف شده (تضامین) فروش اقساطی پس از پرداخت اقساط با هدف بهبود و تسهیل در فرآیند فروش کالا و خدمات انجام می‌پذیرد، در این راستا شرکت تجارت حامی الکترونیک ایرانیان پیشرو در ارائه خدمات الکترونیکی در شرکت های هلدینگ تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو و بصورت لحظه‌ای انجام خواهد شد.

در این خصوص علی حاجی خانی مدیر برنامه ریزی و سیستم‌های شرکت تجارت حامی گفت: تاکنون محاسبه مانده بدهی خریدهای اقساطی به صورت آنلاین و همزمان با پرداخت‌ اقساط به همراه اطلاع رسانی از طریق پیامک انجام می پذیرفت.

همچنین وی افزود جهت آزادسازی و تسویه حساب کامل درصورت نداشتن مانده بدهی تسهیلات، مشتریان محترم با مراجعه به شعب فروش شرکت درخواست خود را ارائه می‎نمودند که این روال مشمول صرف زمان و هزینه می گردید.

با توجه به بروز رسانی و بهبودهای انجام شده در سیستم های نرم افزارهای این شرکت از این پس با پرداخت هر قسط از طریق "سایت تجارت حامی به آدرس www.tejarathami.ir " به تناسب از سرمایه ضامنین به صورت کاملا مکانیزه و آنلاین روال آزادسازی و رفع توقیف انجام می‎گردد.

بدیهی است درصورت عدم وجود مانده بدهی پس از پرداخت آخرین قسط، آزادسازی کامل و تسویه حساب قرارداد نیز به صورت مکانیزه و در لحظه بصورت سیستمی انجام می‌پذیرد. حاجی خانی افزود: اطلاع رسانی تکمیلی در ذیل رسید پرداخت اقساط، صورتحساب آنلاین و کارت اقساط مشتریان نیز انجام می‌گردد.

سایت تجارت حامیاخبار مرتبط:

انتهای خبر/